Тест на чутливість

Незважаючи на те, що склад фарби дуже лагідний для волосся та шкіри голови, все одно Вам потрібно зробити тест на чутливість перед нанесенням фарби Tints of Nature.

Ви можете сказати: "Я багато років користуюсь фарбою без проблем. Навіщо робити тест при користуванні фарброю Tints of Nature?"

Гарне питання. Через певний час Ви можете стати чутливою до інгредієнтів, що входять в фарбу для волосся. Тому, навіть якщо раніше все було добре, з часом може розвинутись чутливість.

До того ж, якщо на шкірі голови є пошкодження, слід почекати з тестом або форбуванням до їх загоювання.

Як зробити тест на чутливість

Для теста не потрібно змішувати фарбу з активатором.

Промийта та витріть невелику ділянку шкіри на внутрішній стороні ліктя. Якщо є хтось, хто може Вам допомогти, можете також попросити протестувати шкіру поміж лопатками.

1. Нанесіть невелику кількість гель-фарби...

...на вимиту ділянку шкіри. Якщо Ви використувуєте одразу кілька відтінків, візьміть найтемніший (найнижчий номер).

2. Дайте висохнути.

3. Як тільки фарба висохне...

...можете наклеїти пластир на цю ділянку, або залишити просто так. Якщо з'являться будь-які прояви реакції - почервоніння, свербіж, подразнення або печіння - негайно помийте цю ділянку шкіри.

4. Через 2 години...

...змийте гель-фарбу зі шкіри, але продовжуйте спостерігати за цією ділянкою наступні 48 годин, чи не з'являться прояви реакції.

Якщо будуть прояви реакції, не використовуйте продукт, а якщо шкіра буде продовжувати свербіти або бути подразненою, зверніться до лікаря.