Тест на прядці для підбору кольору

Як цей відтінок буде виглядати на мені?
(Зробіть тест на прядці)

Будь-ласка спочатку подивіться як цей відтінок буде виглядати на Вашому волоссі на одній прядці перед тим як фарбувати все волосся.

Ви можете запитати: "Навіщо робити тест на прядці, якщо колір показано на упаковці?"

Колір на упаковці це максимально наближений результат, який Ви зможете отримати фарбуючи волосся Tints of Nature. Як Ваше волосся відреагує в реальності залежить від багатьох факторів, тому уважно ознайомтесь з цією інструкцією.

Як перевірити колір (тест на прядці)

1. Змішайте ковпачок фарби з ковпачком активатора в пластиковій ємкості. (Не використовуйте металеву ємкість або ложку). Якщо Ви плануєте використовувати декілька відтінків, для теста використовуйте таку саму комбінацію.

2. Одягніть пластикові рукавички. Ви знайдете рукавички в упаковці з фарбою Tints of Nature.

3. Візьміть прядку товщиною приблизно 1 см. (Якщо Ви хочете перевірити як фарба зафарбує сивину, візьміть ту прядку де є сивина).

4. Нанесіть фарбу на прядку, що тестується. Не забувайте про рукавички! Обов'язково нанесіть фарбу на корінці, що відросли.

5. Залиште на 30 хвилин Тепер Ви можете розслабитись. Зніміть рукавички, зробіть собі чаю, зайдіть в Facebook, та постарайтесь не відчиняти вхідні двері, доки фарба нанесена на прядку.

6. Добре промийте водою та висушіть волосся. Якщо колір саме такий, на який Ви сподівались - або ще кращий - супер! Можете фарбувати все волосся. (Якщо звичайно не було реакції при тесті на чутливість).

Як колір буде виглядяти на мені?

Як Ваше волосся відреагує на колір буде залежати від ряду факторів:

  • Стан волосся (якщо воно сухе, раніше пофарбоване, завите або обезбарвлене, колір може вийти темнішим, ніж Ви сподівались)
  • Ви використовували хну (залишки можуть заважати процесу фарбування)
  • Наскільки багато сивого волося (сиве волосся важче пофарбувати)
  • Медикаменти, які Ви приймаєте (наприклад, гормонозамісна терапія або тіроксин)

Завантажити рекомендації по підбору кольору Завантажити рекомендації по підбору кольору в форматі PDF

Як усунути проблему

(якщо Вам не сподобався колір на прядці, що тестується)

Колір вийшов занадто темний
Якщо Ваше волосся в гарному стані, просто виберіть світліший тон та спробуйте на іншій прядці.

Якщо у Вас сухе волосся, зробіть лікування у відповідності до інструкції до засобу для догляду Hydrate Treatment.

Якщо кінчики вийшли занадто темними
Ваше волосся може бути сухим або пошкодженим на кінчиках. Зробіть лікування у відповідності до інструкції до засобу для догляду Hydrate Treatment.

Колір вийшов занадто світлий
Виберіть більш темний тон та повторіть тест на прядці.

Якщо колір вийшов занадто червоний або жовтий
Попелясті відтінки чудово вирішують цю проблему. Додайте один з Tints of Nature C-відтінків (4С, 6С або 8С), попіл забере небажані червоні або жовті тона. Просто змішайте однакову кількість натурального відтінку (N) з попелястим (C).

Якщо фарба не зафабувала сивину
Ви можете спробувати зафарбувати сивину одним з натуральних відтінків 1N - 8N, що розроблені спеціально для того щоб зафарбувати сивину. Якщо у Вас жорстка резистентна сивина, виконуйте інструкції з розділу Як фарбувати сивину

На сивому волоссі вийшой не той колір, на який Ви сподівались
Якщо у Вас дуже резистентна сивина (суха і жорстка), тоді золоті, червоні або махогонові відтінки можуть не повністю проникати в стрижень волосини. Не хвилюйтесь, виконуйте інструкції з розділу Як фарбувати сивину