Відповіді на запитання

Звичайно!
Всі натуральні відтінки 1N - 8N зафарбовують сивину на 100%.
Якщо Ви хочете використати один з модних відтінків, Вам потрібно змішати його з такою ж кількістю натурального з тим же номером.

Наприклад, 25мл 7D + 25мл 7N + 50 мл активатора = чудовий модний відтінок, який на 100% зафарбовує сивину. Єдиний відтінок, який може не на 100% зафарбувати сивину це 10N.

Для більш детальної інформації дивіться розділ Як фарбувати сиве волосся.

Так, можна, якщо Ваша попередня фарба не містить метал або хну. Якщо фарба, якою Ви фарбувалися раніше містить ацетат свинцю, цинк, залізо або мідь, слід почекати хоча б місяць перш ніж фарбувати Tints of Nature, і в цей час користуватися хорошим шампунем, щоб напевно вимити залишки металів.

Це ж стосується і хни, яка залишає на волоссі воскоподібні залишки. Вони не дають кольору як слід проникнути в стрижень волосини. Зачекайте місяць, регулярно мийте хорошим шампунем, а потім сміливо переходите на Tints of Nature.

Гарне питання. Через певний час Ви можете стати чутливою до інгредієнтів, які входять в фарбу для волосся. Тому, навіть якщо раніше все було добре, з часом може розвинутися чутливість.

Завжди краще зробити тест на чутливість, тому що на неї може впливати ряд факторів; прийом медикаментів, татуаж або тату можуть впливати на те як Ваш організм відреагує. Якщо шкіра голови роздратована або пошкоджена, це теж може бути причиною реакції.

Тому ми настійно рекомендуємо завжди робити тест на чутливість за 48 годин до фарбування Tints of Nature, незважаючи на те що фарба дуже м'яка за складом. Більш детальну інформацію дивіться в інструкції.

Колір, показаний на коробці, це максимальне наближення до того, що Ви можете отримати, фарбуючи волосся фарбою Tints of Nature. Як Ваше волосся фактично відреагує на фарбу залежить від багатьох факторів.

  • Стан волосся
  • Чи було Ваше волосся раніше пофарбовано
  • Як багато у Вас сивини
  • Якщо Ви приймаєте певні медикаменти, вони можуть впливати на якість фарбування. Правильніше робити тест на прядці одночасно з тестом на чутливість. Таким чином Ви відразу напевно будете знати як Ваш організм реагує на фарбу. Прочитайте інструкцію про те як правильно зробити тест на прядці.

Ми раді повідомити, що вся наша фарба Tints of Nature підходить для веганів і вегетаріанців. Також як і шампуні, кондиціонери і засоби для догляду.

Безсульфатний шампунь і засоби по догляду за шкірою голови містять похідні молока, тому можливо вегани відмовляться від їх використання.

Так і ні. Якщо Ви змішали фарбу з активатором, її не можна буде використовувати пізніше і потрібно просто вилити.

Якщо Ви не змішували, то так, Ви можете використати її наступного разу. Дуже важливо щільно закрити пляшку, зберігати в прохолодному місці, уникати попадання прямих сонячних променів.

Вітаємо!

Вагітність

Більшість досліджень говорять про те, що фарбування в період вагітності безпечно. Деякі дослідження показують, що дуже великі концентрації хімікатів, які містяться у фарбі, можуть заподіяти шкоду. Однак, ці дози величезні в порівнянні з тими, які отримує жінка в процесі фарбування. Ми все-таки рекомендуємо фарбувати волосся починаючи з 12-го тижня, коли ризик для плоду піддається суттєвому зниженню.

Якщо Ви фарбуєте волосся самостійно, Ви можете додатково знизити ризик, якщо:

  • Одягаєте рукавички
  • Залишаєте фарбу на волоссі на мінімально необхідний час
  • Робите це в провітрюваному приміщенні.

Освітлення прядок або техніки нанесення без потрапляння на шкіру голови також зменшують ризик. В цьому випадку, хімікати проникають тільки в волосся, не потрапляючи на шкіру голови і в кровоносну систему. Напівпостійні фарби більше підходять для вагітних; однак тест на чутливість все одно потрібно проводити. Пам'ятайте, що вагітність може впливати на стан волосся.

Наприклад, Ваше волосся може: по-іншому реагувати на фарбування або завивку. Краще або гірше поглинати фарбу, сплутуватися, не вкладатися. Завжди варто зробити тест на прядці перед використанням фарби або догляду.

Годування груддю

Вкрай малоймовірно, що значна кількість хімікатів, які використовуються у фарбі для волосся, потрапить в молоко. Оскільки в кров потрапляє вкрай незначна кількість. У минулому, багато жінок фарбували або завивали волосся в період грудного вигодовування без відомих негативних наслідків. Ми рекомендуємо виконувати наступні кроки:

  • Зачекайте 4 тижні після пологів.
  • Почніть з напівпостійного фарбування або не наносьте фарбу на шкіру голови.
  • Завжди робіть тест на чутливість і тест на прядці.

На жаль, ми не рекомендуємо Вам використовувати Tints of Nature, якщо Ви проходите хіміотерапію, променеву терапію або подібне лікування. Якщо Ви все ж таки вирішите пофарбуватися, спочатку обговоріть це з Вашим лікарем і обов'язково зробіть тест на чутливість.

Після закінчення курсу Ви зможете пофарбувати волосся як тільки воно відросте на 3 см. Перші кілька місяців використовуйте напівпостійну фарбу, поки волосся не зміцниться. Ми завжди рекомендуємо попередньо робити тест на чутливість і тест на прядці.

Крім того, якщо шкіра голови пошкоджена, дуже суха або роздратована, або якщо волосся ламке, не варто його фарбувати.

На щастя, Tints of Nature не пошкоджує волосся в процесі фарбування. Шампуні і кондиціонери Tints of Nature допоможуть відновити пошкоджене волосся і повернути співвідношення білка і вологи в норму.

Використовуйте шампуні і кондіцтонери Tints of Nature, які спеціально розроблені, щоб доглядати за фарбованим волоссям. Наша лінія доглядів призначена для відновлення природного балансу білка і вологи, щоб волосся було здоровим.

Якщо у Вас дуже сухе або пошкоджене волосся, дивіться розділ Підказок по фарбуванню.

Так, але це можна зробити в салоні, оскільки у них є для цього спеціальні засоби.

Тому ми завжди рекомендуємо робити тест на прядці, перш ніж фарбувати все волосся. В упаковці є інструкція.

Візьміть той же колір, що Ви брали раніше, змішайте 25 мл фарби і 25 мл активатора в чистій пластиковій мисочці, додайте трохи шампуня Tints of Nature і ретельно перемішайте. Цей склад нанесіть губкою на кінчики, де вимився колір. Перевірте колір через 15 хвилин - цього повинно бути достатньо, додайте трохи води і збийте піну. Ретельно змийте і нанесіть кондиціонер Tints of Nature.

Це волосся, яке піддавалося подвійній або потрійній хімічній обробці, наприклад, знебарвленню і освітленню, при яких використовується велика концентрація перекису водню.

Ми завжди рекомендуємо робити спочатку тест на прядці, перш ніж фарбувати все волосся, тоді Ви побачите який колір фактично вийде саме на Вашому волоссі.

Якщо колір все ж вийшов занадто темний, Ви можете використовувати фізіологічний розчин, який розмиє колір протягом декількох тижнів.

Інструкції щодо застосування фізрозчину: Намильте волосся шампунем і змийте. Додайте 2 столові ложки солі в 1 л теплої води. Обмокніть губку в розчин і нанесіть на волосся. Повторюйте поки не використаєте весь розчин - залиште на 15 хвилин, змийте водою, потім нанесіть шампунь, змийте і закріпіть кондиціонером. Змийте. Така проста процедура послабить пігмент, але колір не розмиється моментально. Ви зможете це помітити через кілька днів. Цю процедуру слід проводити раз на тиждень протягом трьох тижнів.

Попелясті відтінки прекрасно справляються з цією проблемою. Ви можете використовувати 4C, 6C або 8C.

Так. Tints of Nature може освітлити волосся приблизно на один рівень. Так, якщо Ваша натуральна база 5, Ви зможете освітлити до 6 рівня. Для більш істотного освітлення використовуйте наш набір для освітлення (підходить від середнього шатена до блондина).

Використовуйте наш набір для мелірування, який підходить для волосся від темного шатена до блондина.

Якщо Ви фарбуєте відросле коріння, ми рекомендуємо фарбувати після того як корінь відростає на 3 - 4 см. Це зазвичай займає від чотирьох до шести тижнів, але залежить від того як швидко росте саме Ваше волосся.

Резистентну сивину перед фарбуванням потрібно помити очищуючим шампунем Clarifying. Помити шампунем, промокнути рушником і нанести фарбу на вологе волосся. Ви можете збільшити час витримки до п'ятидесяти хвилин.

Прийом медикаментів теж може бути проблемою; гормонозамісна терапія і тироксин може блокувати пігменти.

Ви можете використовувати легке тепло фена протягом перших десяти хвилин.

Ні, ми не використовуємо хну в наших продуктах.

Непогано почекати тиждень після завивки, до складу якої входить аміак.

Набір для мелірування поєднується з постійними фарбами Tints of Nature, але може не поєднуватися з іншими марками фарб.

Можна прямо зараз. Набір для мелірування можна використовувати відразу після фарбування, якщо Ви фарбувалися Tints of Nature.

Набір для освітлення наноситься на все волосся для освітлення. З набором для мелірування Ви можете пофарбувати окремі прядки (використовуючи шапочку і гачок для виділення прядок, які Ви хочете освітлити).

Tints of Nature не пошкодять волосся, тому Ви можете потім використовувати будь-яку іншу фарбу. Але краще уточнити ще раз у виробника іншої фарби, наскільки вона поєднується з Tints of Nature.

Ні, фарби Tints of Nature не призначені для дітей віком до 16 років.

Ні, жоден з продуктів Tints of Nature не містить важкі метали.

Так, в пакетиках містяться ті ж самі шампуні і кондиціонери, що і в пляшечках шампуня і кондиціонера Tints of Nature. Тільки очищуючий шампунь Clarifying не продається окремо в пляшечках.

Постійні фарби Tints of Nature містять максимальну кількість натуральних інгредієнтів і мінімально можливу кількість хімікатів, що створює ефективний продукт. Ми використовуємо синтетичну сировину тільки тоді, коли немає натуральної альтернативи.

Ми використовуємо найнижчий можливий вміст пігментів (PPD) для фарбування волосся. Середній рівень пігменту в наших фарбах всього 0.42% у порівнянні з дозволеним в ЄС 4%.

PPD (парафенилендіамін) проти PTD (паратолуелендіамін)

Деякі компанії заявляють, що їх продукція не містить PPD, безпечна і не викликає подразнень. Це твердження може бути оманливим. У постійних барвниках обов'язково повинен використовуватися PPD або PTD. Якщо використовується PTD, він все одно може викликати алергічну реакцію.

Трохи теорії:

У всіх перманентних оксидативних фарбах для волосся (в яких використовується перекис), використовується або PPD, або PTD (2,5-толуелендіамін сульфат).

Проблема в тому, що реакція на PTD точно така ж як і на PPD; токсичність точно така ж, як і застереження.

Правда полягає в тому, що для створення однакового кольору Вам знадобиться щонайменше в 1½ рази більша концентрація PTD ніж PPD.

Як чесний виробник ми стурбовані тим, що у громадськості може скластися хибне враження, що ці "альтернативи" безпечніше і не вимагають тесту на чутливість. Навіть якщо на фарбі написано "Не містить PPD", все одно робіть тест на чутливість.

Ми рекомендуємо використовувати очищуючий шампунь Clarifying перед фарбуванням для досягнення найкращого результату; він готує волосся до фарбування видаляючи жир, бруд, а також залишки стайлінгу і інші небажані продукти з волосся. Переконайтеся, що Ви збили очищуючий шампунь Clarifying в піну (це вимагає деяких зусиль !!) перед тим як змивати.

Після цього волосся слід промокнути рушником, щоб видалити зайву вологу, і тільки після цього почати фарбування. Пам'ятайте, це просто наші рекомендації для досягнення найкращого результату. Якщо Ви хочете повернутися до традиційного методу, він також працює.

Tints of Nature розробила альтернатівнвий спосіб більш м'якого і значно більш ефективного фарбування волосся. Ми використовуємо лужну зволожуючу речовину для підняття pH волосся замість жорстких хімікатів, наприклад, аміаку. Наш зволожувач пом'якшує і злегка піднімає кутикулу, дозволяючи пігменту проникнути в стрижень волосини, при цьому зберігаючи білок і вологу в волоссі. Фарби Tints of Nature не сильно піднімають рівень pH в порівнянні з хімічними фарбами.

Після фарбування, наші спеціально розроблені шампуні і кондиціонери повертають волосся до натурального рівня pH, повністю закриваючи кутикулу і залишаючи волосся неушкодженим в процесі фарбування. Якщо кутикула щільно закрита, пігмент надійно утримується в стрижні волосся, тому колір вимивається значно менше ніж при традиційному фарбуванні.

Tints of Nature можна придбати на нашому сайті або за телефонами 044-593-77-89, 067-247-64-74.

Зволожуючий шампунь Tints of Nature Hydrate має унікальну формулу, яка активно захищає волосся, пофарбоване Tints of Nature, утримуючи пігмент в стрижні волосся.

Зволожуючий шампунь Tints of Nature Hydrate, який не містить жорсткі сульфати, дуже м'яко миє волосся. Якщо Ви дуже чутливі, і не переносите навіть м'які сульфати, тоді ми рекомендуємо використовувати безсульфатний шампунь Sulfate-Free, який спеціально розроблено для чутливої ​​шкіри - в цьому шампуні використовуються похідні кокоса, які дають це чудове відчуття чистоти і свіжості, і дозволяють пігменту довше утримуватися в волоссі.

Фарби для постійного фарбування Tints of Nature містять медичний перекис, який широко використовується для стерилізації контакний лінз.

З усіма фарбами для постійного фарбування Tints of Nature використовується 6% (20V) рідкий активатор, за винятком:

10XL, з якою використовується 9% (30V) рідкий активатор

Набору для мелірування, з яким використовується 9% (30V) крем-активатор

Набору для освітлення, з яким використовується 12% (40V) крем-активатор (До набору для освітлення входить масло Naturlite, яке захищає шкіру під час процесу освітлення і нейтралізує перекис приблизно до 9%)

Зверніть увагу:

У фарбах для напівпостійного фарбування Tints of Nature НЕ МІСТИТЬСЯ перекис.